Tereza Baltag

online klinická psycholožka, psychoterapeutka

 K online terapii a koučování mě přivedlo rozhodnutí přestěhovat se do Berlína v roce 2015. Chtěla jsem pokračovat v poradenské praxi i v cizojazyčném prostředí, a tak se zrodil nápad potkávat se s klienty online, pomocí Skypu.

Po studiu psychologie jsem absolvovala pětiletý sebezkušenostní terapeutický výcvik. Absolvovala jsem také kurz rodinného poradenství, výcvik v relaxačních technikách a další kurzy věnující se motivaci, vztahům nebo závislostem. Mám více než deset let praxe v oboru, pracuji jak ve zdravotnictví, tak v soukromém sektoru, kde poskytuji právě online poradenství, koučování a terapii.

Cílem našich setkání je vaše větší životní spokojenost.

upravena%20(4)_edited.jpg

Kateřina Křivancová

online psycholožka a psychoterapeutka

Psychoterapeutickou práci jsem si vybrala, protože obdivuji a respektuji jedinečnost cesty každého z nás a nikdy mě nepřestane bavit být u toho, jak ji objevujete. Od raného věku mne zajímají lidi kolem, jejich city, prožívání a důvody jejich chování. Proto jsem se věnovala psychologii zdraví a následně vystudovala psychologii na FF UK. Zvláště intimní nahlédnutí do lidské duše mi poskytl psychoterapeutický výcvik, kterému jsem se věnovala v posledních pěti letech. Získala jsem zkušenosti ve firemním, korporátním i neziskovém prostředí, což vnímám jako ohromné informační obohacení pro individuální terapeutickou práci. Mým osobním cílem je harmonie rolí, které život přináší. Harmonie ve vztazích, v rodině, v životě. Při práci se zaměřuji na smysl individuálního směřování a každodenní prožitek štěstí. Je to cesta, kterou intenzivně hledám sama a kterou budu intenzivně hledat i s Vámi. Věřím, že každý v sobě máme ohromný potenciál zvládnout i ty nejtěžší situace a životní krize a že tyto zdroje lépe objevíme právě v důvěrném rozhovoru v druhým.

Kata_medail.JPG

Mája Chytrá

online psychoterapeutka

Věřím, že každý má v sobě tendenci k neustálému rozvoji. Při práci se snažím podporovat individualitu jedince, pomoci mu zorientovat se jak ve vnějším, tak vnitřním světě. Důležité pro mě je vytvořit si vzájemný důvěrný terapeutický vztah, který umožní najít odpovědi, které klient hledá. Každého člověka přijímám takového, jaký je, nehodnotím. Jsem terapeutka, zaměřuji se na vztahové problémy (v rodině i v partnerství), pomůžu vám překonat závislosti nebo vás provedu náročným životním obdobím.

Mája_fotka_črnobílá.jpg

Mgr. Tereza Baltag IČO: 04695224