Mgr. et Mgr. Tereza Baltag
klinická psycholožka, psychoterapeutka

.

Jsem atestovaná klinická psycholožka a psychoterapeutka. Ambulanci na Praze 3 zakládáme s cílem poskytnout Vám a Vašim dětem kvalitní služby. Věřím, že naše ambulance se pro Vás stane příjemným místem, kde se Vaše problémy začnou měnit k lepšímu. 

Po studiu psychologie jsem absolvovala pětiletý sebezkušenostní terapeutický výcvik, kurz rodinného poradenství, výcvik v relaxačních technikách a další kurzy věnující se motivaci, vztahům nebo závislostem. Posledních pět let se ráda věnuji také psychodiagnostice. Mám více než deset let praxe v oboru, pracuji jak ve zdravotnictví, tak v soukromém sektoru, kde poskytuji online poradenství, koučování a terapii.

Cílem našich setkání je větší životní spokojenost - Vaše, dětí nebo rodiny.

Úplné CV

upravena%20(4)_edited.jpg

Mgr. Kristina Pernicová
psycholožka, terapeutka

Jako psycholožka a zároveň matka dvou dětí mám blízko k ženským tématům, výzvám spojených s těhotenstvím, porodem, výchovou dětí a nastolováním rovnováhy mezi rodinným a pracovním životem. 

„Bože, dej mi odvahu, abych změnil věci, které změnit mohu. Klid, abych se smířil s tím, co změnit nemohu. A moudrost, abych je od sebe dovedl rozlišit.“ Slova modlitby Anonymních alkoholiků jsou mi již mnoho let profesní i životní inspirací. Věřím, že jsou součást cesty ke spokojenému životu, na níž Vás budu ráda doprovázet.  

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní výcvik, kurz krizové intervence, výcvik v metodě zvládání vzteku a další semináře zaměřené na poradenskou a terapeutickou práci. Působila jsem ve školství, zdravotnictví i neziskovém sektoru. Pracovala jsem také jako psycholožka v Diagnostickém ústavu pro mládež u dospívajících chlapců nebo s kolektivy ovlivněnými šikanou. Zkušenosti mám s diagnostickou a terapeutickou prací u dospělých i dětských klientů a velmi ráda pracuji s rodinami. 

Úplné CV

187265710_2997473507201366_3434644721249

Mgr. Hana Novotná
psycholožka,
terapeutka

Jsem psycholožka a psychoterapeutka věnující se psychodiagnostice, terapii i poradenství (dospělí, děti, výchovné potíže aj.). Ráda pracuji také s páry a se skupinou. Vystudovala jsem jednooborové studium Psychologie na PedF Univerzity Karlovy, kde pokračuji v doktorském studiu, v rámci kterého se zabývá především problematikou náhradní rodinné péče. Na fakultě také vyučuji. Absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik SUR se zaměřením na neverbální metody. Mám zkušenosti s psychodiagnostikou, psychologickým poradenstvím, krizovou intervencí, terapií dětí, dospívajících a dospělých.

 

V poradenství či terapii se zaměřuje především na problematiku vztahovou, komunikační, na problémy související s  dospíváním a jinými životními milníky. Ráda se věnuji tématu zvládání náročných životních situací, osobním krizím a nejistotám. 

Úplné CV

Hana_Novotná_psycholožka_Praha 3.jpg