top of page
Horizon

Psychoterapie pro dospělé i děti

- individuální psychoterapie

- psychoterapie dětí (dle věku a problematiky, domluvíme se po telefonu nebo na prvním setkání, zda je terapie Vašeho dítěte u nás možná), dospívajících a dospělých

Terapeutická setkání trvají většinou 50 minut a celková délka spolupráce je velmi individuální. Někdo potřebuje pouze několik setkání, u jiných je vhodné se potkávat více měsíců. Vše se "ladí" na základě domluvy mezi terapeutkou a klientem nebo klientkou. Stejně tak průběh nebo témata individuální psychoterapie se mohou velmi lišit. Pokud máte k průběhu terapie nějaké otázky neváhejte se ptát, věřím, že terapeutky rády vysvětlí vše, co bude potřeba.

 

Psychoterapie probíhá na základě podepsaného informovaného souhlasu. Je placená z pojištění (pro klienty/ky Vojenské a Škodovy zaměstnanecké pojišťovny). Klienti/ky ostatních pojišťoven si terapii musí hradit sami (viz ceník). Pokud o terapii máte zájem, prosím, vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Budeme rády, pokud do kontaktního formuláře naznačíte, o jaké potíže se jedná, uvedete věk svůj nebo dítěte. Budeme také rády za nastínění Vašich časových možností, pro jednodušší domluvu.

Informovaný souhlas naleznete zde. Pokud je něco nejasného, neváhejte se zeptat - můžeme vše probrat telefonicky předem, případně na první konzultaci.

bottom of page